O nás

Veterinární klinika SUCHDOL, s.r.o. byla založena v roce 2006 ve spolupráci s MVDr. Janem Hnízdem. Postupně jsme rozšiřovali ordinační hodiny a personál, abychom mohli klientům a našim domácím mazlíčkům nabídnout plný servis během celého dne. V současné době jsme klientům k dispozici 12 hodin denně včetně sobotní pohotovosti. Začínali jsme v omezených prostorech, kde se sice daly provádět veškeré zákroky s dodržením medicínských postupů a zásad, ale na rozvoj a rozšiřování služeb to nestačilo. Proto jsme v roce 2012 rozšířili naši kliniku o sousední nebytový prostor. Po rekonstrukci se nám v místnostech se podařila vytvořit nová hospitalizace pacientů, přípravna před chirurgií a diagnostická místnost, laboratoř, nový operační sál a sklad. V současné době má veterinární klinika Suchdol k dispozici 120 m2 plochy na kterém je realizován veškerý provoz.

Na klinice provádíme všechny základní vyšetření a ošetření našich milých pacientů. Vždy klademe důraz, abychom se zvířaty zacházeli velmi šetrně a prováděli jen nezbytně nutné úkony. Zároveň provádíme i náročné chirurgické a diagnostické úkony pro referované pacienty z jiných veterinárních zařízení.

Naše filozofie je založena na osobním přístupu ke klientům, maximální vysvětlení vzniklého problému a co nejšetrnějšího řešení.

veterinarni-klinika-clenove

Veterinární poradna

ZAVŘÍT

Váš dotaz byl odeslán!

Napište Váš dotaz

Jméno *
Email *
Předmět *
Dotaz *
* Vyžadovaná pole